Антресоль box 21

₴1330.00грн Без ПДВ: ₴1330.00грн

..

Антресоль box 21 Антресоль box 21

Антресоль box 22

₴2660.00грн Без ПДВ: ₴2660.00грн

..

Антресоль box 22 Антресоль box 22

Антресоль box 23

₴2770.00грн Без ПДВ: ₴2770.00грн

..

Антресоль box 23 Антресоль box 23

Антресоль box 24

₴3600.00грн Без ПДВ: ₴3600.00грн

..

Антресоль box 24 Антресоль box 24

Антресоль box 25

₴3870.00грн Без ПДВ: ₴3870.00грн

..

Антресоль box 25 Антресоль box 25

Антресоль box 26

₴3740.00грн Без ПДВ: ₴3740.00грн

..

Антресоль box 26 Антресоль box 26
Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)

Чому варто купити антресоль для квартири: основні моменти

При облаштуванні внутрішнього простору житлової будівлі ключовим моментом є раціональне використання вільного місця. Тому ідеальним виходом для невеликих житлових приміщень буде антресоль — навісна полиця, головним призначенням якої — створення додаткового місця для зберігання непотрібних наразі речей.

Антресолі на кухню: види та варіації

Моделі відрізняються формою, розмірами та конструкційними особливостями. Найбільшим попит мають такі моделі:

  • односторонні;
  • двосторонні;
  • відкриті.

Перші кріпляться до стіни, а з іншого боку оснащені дверцятами, глибина виробу повинна бути невеликою для швидкого доступу до речей, що зберігаються. Двосторонні шафи відкривають доступ до речей із двох сторін, тому називаються наскрізними, відрізняються своєю значною довжиною. Відкриті мають вигляд полиць, вимагають постійного догляду, оскільки на поверхні швидше накопичується пил.

Каталог компанії МТУ представляє односторонні антресолі на кухню різної довжини, висоти та глибини.

Особливості кухонних антресолей

Антресолі для монтажу на кухні мають закриту конструкцію з дверцятами, призначені для зберігання різноманітного кухонного начиння. Ключовою перевагою таких моделей вважається можливість зберігання великої кількості предметів та надання кімнаті привабливості. В конструкції передбачена поличка з додатковим кріпленням, яка здатна захистити від раптового падіння каструлі, тарілки або пляшки.

При виборі модифікації полиці слід брати до уваги загальний стиль кухні, щоб предмет гармонійно вписувався в приміщення та не порушив дизайнерського задуму. Найкраще орієнтуватися на класичні варіанти, які характеризуються чіткими геометричними формами та прямими лініями. В цьому випадку кухня повинна містити елементи такого декору.

Також антресолі з каталогу компанії підходять для доповнення кімнати, оформленої в стилі мінімалізм, якому притаманні лаконічність та симетрія, а також відсутність химерності.

Як купити антресоль в Києві за вигідною ціною: переваги співпраці з МТУ

Менеджери організації пропонують придбати антресоль в Києві, відвідавши магазин або в онлайн-режимі на сайті. Покупці виділяють такі переваги співпраці з МТУ:

  • доступні ціни;
  • оперативність обробки заявок;
  • доставка по країні та місту;
  • лояльність до кожного клієнта.

Кожен замовник може підібрати під інтер’єр своєї кухні необхідну модель навісної шафи з урахуванням розмірів та переваг.